• IT Outsourcing / IT Services for domestic and foreign businesses.
  infoSoftware Pologne

  /POUR L’ADMINISTRATION TERRITORIALE

  /POUR LES UNIVERSITÉS

  /POUR LE BUSINESS

  Solutions IT Uniques

 • IT Outsourcing / IT Services for domestic and foreign businesses.
  infoSoftware Pologne

  /IT Outsourcing

  Services domestiques et internationaux

Outsourcing IT

Outsourcing / Usługi IT oferujemy dla krajowych i zagranicznych podmiotów.

Tworzenie oprogramowania to bardzo wyspecjalizowany obszar działalności naukowo-biznesowej. Tworzenie go wewnątrz własnej firmy wymaga czasu, wysokiej klasy specjalistów, drogiego specjalistycznego oprogramowania i sprzętu. Zlecenie zdalnego tworzenia oprogramowania to z kolei rozwiązanie, które pod względem kosztów okazuje się nieporównanie tańsze od tworzenia aplikacji na własną rękę.

Co nas wyróżnia?

Firma infoSoftware Polska świadczy usługi programistyczne dla firm na całym świecie, wykorzystując swoje lokalne outsourcingowe Centrum Tworzenia Oprogramowania w Polsce.


Piotr Sowa, Manager IT / CEO,
infoSoftware Polska

Kogo szukasz?

Wyślij nam informacje poprzez formularz.

Wybierz najlepsze CV

Przesyłamy Ci listę CV kandydatów według Twoich wytycznych.

Wybierz swój zespół

Przeprowadź z wybranymi kandydatami rozmowę wstepną, telefonicznie lub poprzez wideokonferencję. Jęśli chcesz możesz przeprowadzić testy.

Rozpocznij pracę

Jeśli jesteś zadowolony z wyników, możesz odrazu przystąpić do omówienia kwesti zatrudnienia, a następnie przystąpić do prac nad projektem.

WYŚLIJ NAM SWOJE WYMAGANIA

Wyślij zgłoszenie

Technologia

Outsourcing IT w zakresie .NET, ASP.NET, MVC, SQL, WS, PHP, JS. Oprogramowanie i rozwiązania sprzętowe dla podmiotów publicznych i przemysłowych.

JEE (EJB, JPA, JSF itp.), PrimeFaces, RichFaces z CDK, Spring Framework, Hibernate, Apache Lucene, SQL, noSQL, WebServices, REST, HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, Android i iOS. Rozwiązania programowe dla podmiotów publicznych i przemysłowych w modelu tradycyjnym i SaaS.

Nasz zespół

Microsoft Certified Professional Developers Programiści Java EE i Android z wieloletnim doświadczeniem w różnych zwinnych projektach IT jako liderzy, architekci i programiści. Tworzymy aplikacje okienkowe, webowe, mobilne, oraz kompleksowe systemy komputerowe. Wykorzystujemy wiele technologii i języków programowania takich jak PHP, .NET, JAVA.

Oferujemy wsparcie techniczne, obsługę programów, aplikacji i systemów informatycznych oraz pomoc obejmującą wiele dziedzin i gałęzi IT. Outsourcing to najnowsze narzędzie dające przedsiębiorstwom przewagę nad konkurencją poprzez szybszą i mniej kosztowną realizację projektów informatycznych. Firmy outsourcingowe świadczą usługi oferując przede wszystkim bogate doświadczenie i wiedzę, pozwalając organizacjom skupić się na tym co dla nich najważniejsze, czyli prowadzeniu działalności biznesowej. infoSoftware Polska dodatkowo gwarantuje najwyższą jakość usług, rzetelność, terminowość w optymalnych kosztach.

Elastyczność i efektywność

Tworzenie oprogramowania przez zewnętrzne firmy to synonim elastyczności i efektywności. Gdy pojawia się przedsięwzięcie z napiętym harmonogramem, można wykorzystać zewnętrzna firmę, taką jak infoSoftware Polska, aby ograniczyć liczbę nowych pracowników i nakłady na szkolenia lub związane ze wsparciem technicznym. infoSoftware Polska udostępni Twojej Firmie potencjał swoich programistów, zaś nadzorowanie zlecenia sprowadza się do rozmowy przez telefon, e-maila lub wizyt studyjnych.

Oferujemy światowej klasy usługi outsourcingowe i rozwiązania IT. Dzięki nam możesz znacznie obniżyć koszty własnej działalności biznesowej i lepiej dostosować firmę do współczesnego dynamicznego rynku. Efekty te uzyskasz przy pełnej satysfakcji z naszych usług i dostarczonych produktów, przy miłej i rzeczowej atmosferze współpracy z naszej strony.

Niezależność z innowacyjnością

Zlecenie tworzenia oprogramowania do infoSoftware Polska zapewnia Twojej Firmie duża niezależność i innowacyjność. Firmowy programista nie jest w stanie przeprowadzać analizy własnych aplikacji lub innych produktów. InfoSoftware tworzy nie tylko jednostkowe oprogramowanie dla Twojej Firmy, lecz ma rozeznanie i porównanie z trendami na rynku oprogramowania, może wiec optymalizować proponowane rozwiązania, wprowadzać innowacje, testować je zapewniając zleceniodawcy najlepszy produkt.

infoSoftware Polska oferuje miedzy innymi tworzenie oprogramowania, testowanie, usługi konsultingowe, tworzenie oprogramowania od podstaw, wsparcie techniczne, utrzymanie systemów oraz rozszerzanie ich funkcjonalności, implementacje i zarządzanie aplikacjami, projektami oraz oddziałami IT.