Unikalne
Rozwiązania ITdla Biznesu

Przejdź dalej

Nowa odsłona serwisu!

Mamy zaszczyt przedstawić nową odsłonę serwisu internetowego firmy infoSoftware Polska. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą i najnowszymi produktami przygotowanymi specjalnie dla Państwa!

Piotr Sowa, Manager IT / CEO,
infoSoftware Polska

Projekt Unijny

„Interaktywna usługa z algorytmem wspomagania decyzji w szybkim prototypowaniu wraz z wytwarzaniem obiektów w formule wydruku 3D w środowisku pracy lokalnej i zdalnej z możliwością doboru parametru”
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 2020, Oś priorytetowa I Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka, działanie 1.4 Wsparcie MŚP, poddziałanie 1.4.1 Dotacje bezpośrednie, typ projektu: Rozwój MŚP.

Outsourcing IT

Outsourcing/Usługi IT oferujemy dla krajowych i zagranicznych podmiotów.

Tworzenie oprogramowania to bardzo wyspecjalizowany obszar działalności naukowo-biznesowej. Tworzenie go wewnątrz własnej firmy wymaga czasu, wysokiej klasy specjalistów, drogiego specjalistycznego oprogramowania i sprzętu. Zlecenie zdalnego tworzenia oprogramowania to z kolei rozwiązanie, które pod względem kosztów okazuje się nieporównanie tańsze od tworzenia aplikacji na własną rękę.

infoSoftware świadczy usługi programistyczne dla firm na całym świecie, wykorzystując swoje lokalne outsourcingowe Centrum Tworzenia Oprogramowania w Polsce.

Piotr Sowa, Manager IT / CEO,
infoSoftware Polska

Przejdź dalej
Technologia

Outsourcing IT w zakresie .NET, ASP.NET, MVC, SQL, WS, PHP, JS. Oprogramowanie i rozwiązania sprzętowe dla podmiotów publicznych i przemysłowych.

JEE (EJB, JPA, JSF itp.), PrimeFaces, RichFaces z CDK, Spring Framework, Hibernate, Apache Lucene, SQL, noSQL, WebServices, REST, HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, Android i iOS. Rozwiązania programowe dla podmiotów publicznych i przemysłowych w modelu tradycyjnym i SaaS.

Zespół

Microsoft Certified Professional Developers Programiści Java EE i Android z wieloletnim doświadczeniem w różnych zwinnych projektach IT jako liderzy, architekci i programiści.

Tworzymy aplikacje okienkowe, webowe, mobilne, oraz kompleksowe systemy komputerowe. Wykorzystujemy wiele technologii i języków programowania takich jak PHP, .NET, JAVA.

Oferujemy wsparcie techniczne, obsługę programów, aplikacji i systemów informatycznych oraz pomoc obejmującą wiele dziedzin i gałęzi IT. Outsourcing to najnowsze narzędzie dające przedsiębiorstwom przewagę nad konkurencją poprzez szybszą i mniej kosztowną realizację projektów informatycznych. Firmy outsourcingowe świadczą usługi oferując przede wszystkim bogate doświadczenie i wiedzę, pozwalając organizacjom skupić się na tym co dla nich najważniejsze, czyli prowadzeniu działalności biznesowej. infoSoftware dodatkowo gwarantuje najwyższą jakość usług, rzetelność, terminowość w optymalnych kosztach.

Elastyczność
i efektywność

Tworzenie oprogramowania przez zewnętrzne firmy to synonim elastyczności i efektywności. Gdy pojawia się przedsięwzięcie z napiętym harmonogramem, można wykorzystać zewnętrzna firmę, taką jak infoSoftware Polska, aby ograniczyć liczbę nowych pracowników i nakłady na szkolenia lub związane ze wsparciem technicznym. infoSoftware Polska udostępni Twojej Firmie potencjał swoich programistów, zaś nadzorowanie zlecenia sprowadza się do rozmowy przez telefon, e-maila lub wizyt studyjnych.

Oferujemy światowej klasy usługi outsourcingowe i rozwiązania IT. Dzięki nam możesz znacznie obniżyć koszty własnej działalności biznesowej i lepiej dostosować firmę do współczesnego dynamicznego rynku. Efekty te uzyskasz przy pełnej satysfakcji z naszych usług i dostarczonych produktów, przy miłej i rzeczowej atmosferze współpracy z naszej strony.

Niezależność z innowacyjnością

Zlecenie tworzenia oprogramowania do infoSoftware zapewnia Twojej Firmie duża niezależność i innowacyjność. Firmowy programista nie jest w stanie przeprowadzać analizy własnych aplikacji lub innych produktów. InfoSoftware tworzy nie tylko jednostkowe oprogramowanie dla Twojej Firmy, lecz ma rozeznanie i porównanie z trendami na rynku oprogramowania, może wiec optymalizować proponowane rozwiązania, wprowadzać innowacje, testować je zapewniając zleceniodawcy najlepszy produkt.

infoSoftware Polska oferuje miedzy innymi tworzenie oprogramowania, testowanie, usługi konsultingowe, tworzenie oprogramowania od podstaw, wsparcie techniczne, utrzymanie systemów oraz rozszerzanie ich funkcjonalności, implementacje i zarządzanie aplikacjami, projektami oraz oddziałami IT.

Przejdź dalej
Jak to działa?

Proces rekrutacji pracowników.

Kogo szukasz?

Wyślij nam informacje poprzez formularz.

Wybierz najlepsze CV

Przesyłamy Ci listę CV kandydatów według Twoich wytycznych.

Wybierz swój zespół

Przeprowadź z wybranymi kandydatami rozmowę wstepną, telefonicznie lub poprzez wideokonferencję. Jęśli chcesz możesz przeprowadzić testy.

Rozpocznij pracę

Jeśli jesteś zadowolony z wyników, możesz odrazu przystąpić do omówienia kwesti zatrudnienia, a następnie przystąpić do prac nad projektem.

Wyślij zgłoszenie

Wyślij nam swoje wymagania.

Przejdź dalej
Kontakt

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o infosoftware.pl, naszych produktach i usługach lub chcesz przekazać nam swoje uwagi lub propozycję współpracy, jesteśmy do Twojej dyspozycji.