Unikalne
Rozwiązania ITdla Biznesu

Przejdź dalej

Nowa odsłona serwisu!

Mamy zaszczyt przedstawić nową odsłonę serwisu internetowego firmy infoSoftware Polska. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą i najnowszymi produktami przygotowanymi specjalnie dla Państwa!

Piotr Sowa, Manager IT / CEO,
infoSoftware Polska

Projekt Unijny

„Interaktywna usługa z algorytmem wspomagania decyzji w szybkim prototypowaniu wraz z wytwarzaniem obiektów w formule wydruku 3D w środowisku pracy lokalnej i zdalnej z możliwością doboru parametru”
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 2020, Oś priorytetowa I Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka, działanie 1.4 Wsparcie MŚP, poddziałanie 1.4.1 Dotacje bezpośrednie, typ projektu: Rozwój MŚP.

Sprzęt

Dostarczamy wysokiej jakości elementy infrastruktury informatycznej.

Nasze doświadczenie pozwala nam optymalizować usługi i dobierać ofertę zgodną z potrzebami dużych korporacji, jak i małych i średnich przedsiębiorstw. Oferta InfoSoftware w zakresie dostaw i wdrożeń infrastruktury bazuje na technologii sprawdzonych światowych firm takich jak: Dell, Fujitsu, HP, IBM, EMC, Microsoft, VMware, Symantec.

Piotr Sowa, Manager IT / CEO,
infoSoftware Polska

Sprzęt biurowy

Komputery stacjonarne i przenośne, drukarki, monitory, tablety, akcesoria komputerowe, terminale typu thin-client.

Sprzęt serwerowy

Serwery i macierze dyskowe (macierze SAS, macierze iSCSI, macierze FC), napędy taśmowe, szafy serwerowe, urządzenia sieciowe, okablowanie, zasilacze awaryjne UPS.

Oprogramowanie

Systemy operacyjne, aplikacje centralnego zarządzania, bazy danych, oprogramowanie do wirtualizacji, oprogramowanie do backup-u, dystrybucji poczty elektronicznej, pakiety biurowe.

Przejdź dalej
Kontakt

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o infosoftware.pl, naszych produktach i usługach lub chcesz przekazać nam swoje uwagi lub propozycję współpracy, jesteśmy do Twojej dyspozycji.