Przejdź do nagłówka Przejdź do zawartości Przejdź do stopki

iS Async / System nauczania asynchronicznego

CZYM JEST iS ASYNC?
To narzędzie do E-Learningu

Jest rozwiązaniem umożliwiającym edukację z dowolnego miejsca na ziemi. Do nauki wystarczy tylko stabilne połączenie z siecią internetową
iS ASYNC
Jakie zalety ma iS Async?

  • Umożliwia naukę w dowolnym miejscu i czasie 
  • Bardziej efektywne nauka
  • Dwukierunkowa komunikacja między uczestnikami i wykładowcą
  • Integracja z innymi aplikacjami takimi jak iS Sync
  • Wzbogacenie o różne formy materiałów, takich jak wideo, animacje, prezentacje multimedialne, quizy interaktywne itp., co ułatwia przyswajanie wiedzy.
  • Monitorowanie postępów uczestników
  • Brak konieczności podróżowania

iS Async umożliwia naukę w dowolnym czasie i miejscu, dzięki czemu osoby uczące się mogą dostosować swoje tempo i sposób nauki do swoich potrzeb i preferencji

Pozwala na indywidualne dostosowanie materiałów i treści do potrzeb i umiejętności uczącego się

Wykorzystuje różne narzędzia i technologie, takie jak quizy, fora dyskusyjne czy prezentacje multimedialne, które umożliwiają interakcję uczącego się z materiałami i innymi uczestnikami kursu.

iS Async może być równie skuteczny jak tradycyjne metody nauczania. Dostęp do materiałów online i możliwość samodzielnego powtarzania materiału są głównymi czynnikami przyczyniającymi się do skuteczności e-learningu.

iS Async oferuje funkcje monitorowania postępów uczących się. Dzięki temu wykładowcy mogą śledzić postępy uczniów i dostosować materiały i treści do ich potrzeb.

Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, związane z dojazdem na zajęcia. 

Może być dostosowany do różnych poziomów umiejętności, stylów uczenia się i potrzeb uczących się. Dzięki temu, osoby o różnych zdolnościach i doświadczeniach mogą korzystać z tych samych zajęć.

Materiały można łatwo aktualizować i modyfikować. Wszelkie zmiany w treściach lub technologii można wprowadzić szybko i skutecznie, co pozwala na aktualność i nowoczesność materiałów edukacyjnych